התחילי עכשיו סגירה

על הקליניקה – הגיל הוא רק מספר

במתחם התחנה בנווה צדק פועלת קליניקה ייחודית.. פזית בראל והצוות הרפואי המיומן שלצידה עוסקים בהצערה ושחזור של עור הפנים והצוואר, עם מגוון טיפולים ייחודיים המחדשים את מראה הנעורים.

העור עובר תהליך הזדקנות הנוצר כתוצאה ישירה מגורמים חיצוניים ופנימיים כגון נזקי שמש, עישון, הריונות, מזג אוויר, גיל וכדומה. בתהליך ההזדקנות ניזוקים שכבות העור, האפידרמיס והדרמיס. הגוף מייצר פחות קולגן ואלסטין, רמת השומן ומספר התאים בעור פוחתת ועל ידי כך נוצרות הידבקויות של הריקמה. הנזק הנוצר מתהליך זה היינו קמטים, שקעים, נפילת הרקמות  ומראה עור לא אחיד, אלסטיות וגמישות העור נפגמים. כשהחלק הבולט ביותר יהיה איבוד מסגרת הפנים, קווי המתאר כמו קו הלסת, עצם הלחי והגבה.

התוצאות של הנשים שחוו טראומה בתעשייה שרוצה רק לנפח אותן עוד ועוד מרשימות עד מעוררות השתאות!!

יש כאן תפיסה שונה ואחרת של אישה שרואה בעבודתה שליחות! פזית מגדירה זאת : "העבודה שלי היא בדיוק כמו לשחזר בנין בן 100 שנה ,אני ניגשת לעבודת השחזור המדויקת ביותר והתוצאה  בדיוק כפי שהבניין נבנה ונראה בראשיתו".
הטיפולים האסתטיים מעניקים תוצאה מיידית ללא מראה מנופח. בטיפולים אלו, אנו שמים דגש בהחדרה של נוגדי חמצון וזאת על מנת למנוע הזדקנות ולעודד חידוש וייצור של התאים המוביל ישירות למראה צעיר, מטופח, מתוח קורן ומלא ברק.

על פזית בראל

פזית בראל מובילה את תפיסת הטיפול האסתטי והטבעי המסייע לכל אשה להגיע למראה צעיר ואופטימלי ללא ניתוחים פולשניים ובתקופת החלמה מינימלית.

בקליניקה עוסקים בכל תחומי הפלסטיקה והצערת הפנים ופזית מעניקה לכל אשה התאמה מקצועית ומדוייקת עם תוצאות מהירות וטבעיות באמצעות צוות רפואי מקצועי ומיומן המסייע בכל הטיפולים המתבצעים בקליניקה.

עם ניסיון של כ-15 שנה לצד בכירי הפלסטיקאים והכירורגים בארץ ובארה"ב זכתה פזית להקרא "אומן על עור", ניסיון זה העניק לה מלבד הכישרון הייחודי לה גם ראייה פנומנלית אנטומית. פזית לא מתפשרת על פחות ממושלם – בקפדנות ובמסירות, ועושה שימוש במיטב החומרים והטכניקות לטיפולי פנים ברמה הגבוהה ביותר.

לקוחות ממליצים

המלצה חמה! המלצה חמה!–
על הקליניקה של פזית בראל והצוות המופלא.

קודם, תודה ענקית על העבודה המדהימה שאתן עושות,
ולטובת נשים שמחפשות קליניקת בוטיק שתעשה אתכן יפות ומרוצות, הנה מה שמיוחד כאן כל כך.

פזית, בניסיון האין סופי שלה תמיד תסביר לי שאני צריכה כלום וחצי בכדי להשיג את מה שתיארתי בפניה ארוכות. תוך כדי עבודה היא הרבה פעמים מחליטה שנעשה עוד פחות ממה שהחלטנו. 'לא ממהרים לשום מקום' זו הסיסמא שלה שזה אומר נעשה מינימום, נלך הביתה, ניתן לדברים לקרות ואם ארצה להוסיף דבר מה 'אנחנו לא זזות לשום מקום' היא אומרת. מה שנכון כי אכן, הצוות המופלא הזה עובד שעות ארוכות עד אחרונת המטופלות.

במהלך השנים גיליתי שהשיטה של פזית – עושים מינימום בכדי להשיג מקסימום אפקט-כל כך נעימה לי ופזית עם הכשרון החד פעמי שלה והפדנטיות כמו ציירת מיומנת שבכמה קווים עדינים בוראת ציור– זה נדיר בעיני לקבל שירות ממי שעושה את מלאכתו מתוך שליחות, שרק רוצה שאחרים יהיו מרוצים. זו פזית, כה נדירה את וכן כן- רואים כמה אהבה את משקיעה בכל מטופלת. ולכן נשים יקרות, המחפשות קליניקת בוטיק לאסטיתטיקת פנים- המלצתי החמה❤️❤️❤️

אין על פזית בעולם, אני מאד מרוצה מהטיפול ומהתוצאות!
הצוות מדהים ומקצועי ברמה הכי גבוהה שהכרתי..

תודה רבה!

אני רוצה להודות לכל הצוות המדהים על הטיפול המסור והתוצאות המרשימות
עשיתי הרמת פנים ואני נראית צעירה ב15 שנה!

ממליצה בחום!

הטיפולים הכי מושלמים מהצוות הכי מקצועי!
תודה לך פזית על הידיים המוכשרות והעבודה המדוייקת..

מומלץ לכל אחת!